Emmys 2017: vexa a lista de nomeados e gañadores.

Emmys 2017: vexa a lista de nomeados e gañadores.

Brian McGinty Karatbars Gold Review Brian McGinty June 2017 Brian McGinty (Outubro 2018).

Anonim

A noite máis grande de TV está por fin aquí! Os Emmys de 2017 están en marcha oficialmente no Teatro de Theatre de LA, honrando as mellores estrelas e espectáculos do último ano. O anfitrión do Show Show de atraso Stephen Colbert está hospedando e celebráronse actrices como Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, Debra Messing, Riz Ahmed, Tracee Ellis Ross, Nicole Kidman, Anna Faris, Anthony Anderson, Alec Baldwin, Alexis Bledel e Melissa McCarthy.

Bledel e McCarthy xa gañaron gran parte dos Creative Arts Emmys nas súas respectivas categorías de actores invitados excepcionais o pasado fin de semana, pero aínda hai moitos premios para saír esta noite. Consulte a listaxe de nomeados a continuación e consulte o espectáculo para coñecer os vencedores: actualizaremos esta lista durante toda a noite.

Serie Drama Destacada
Mellor chamada Saul
A coroa
** GANADORA: O Conto da Esmola
A Casa das Cartas
As cousas máis estrañas
Este é o noso
Westworld

Actriz destacada nunha serie de drama
Viola Davis, Como chegar ao asasinato
Claire Foy, The Crown
** GANADORA: Elisabeth Moss, The Kari Russell,
The Americans Evan Rachel Wood,
Westworld Robin Wright,
House of Cards Actor sobresaliente nunha Serie Drama

** WINNER: Sterling K. Brown,
This Is Us Anthony Hopkins,
Westworld Bob Odenkirk,
Mellor chamada Saul Matthew Rhys,
Os americanos Liev Schreiber,
Ray Donovan Kevin Spacey,
Casa de cartas Milo Ventimiglia,
Esta é a nosa Serie limitada excepcional

** GANADOR:
Big Little Lies Fargo
Feud: Bette e Joan
Genius
The Night Of
Actor destacado nunha serie limitada ou película de TV

** GANADOR: Riz Ahmed,
The Ni Benedict Cumberbatch,
Sherlock: The Detective de mentira Robert DeNiro,
O mago de mentiras Ewan McGregor,
Fargo Geoffrey Rush,
Genius < 999>John Turturro, The Night Of
Película de TV excepcional ** GANADOR:

Black Mirror: San Junipero
Christmas de moitas cores de Dolly Parton: Círculo de amor The Immortal Life of Henrietta Lacks
Sherlock: The Detective Mentira (obra maestra)
The Wizard of Lies
Actriz destacada nunha serie limitada ou TV Movie
Carrie Coon,

Fargo
Felicity Huffman, Crime americano
** GANADOR: Nicole Kidman, Big Little Lies
Jessica Lange, Feud: Bette e Joan
Susan Sarandon, Feud: Bette e Joan < 999>Reese Witherspoon,
Big Little Lies Serie de comedia excepcional
Atlanta Black-ish

Master of None
Familia moderna
Silicon Valley
Irrompible Kimmy Schmidt < 999>** GANADOR:
Veep
Actriz destacada nunha serie de comedia
Pamela Adlon,
Mellores cousas Jane Fonda,

Grace e Frankie
Allison Janney, Mom
Ellie Kemper, Irremeable Kimmy Schmidt
** GANADOR: Julia Louis-Dreyfus, Veep
Tracee Ellis Ross, Black-ish
Lily Tomlin, Grace e Frankie
Actor destacado nunha serie de comedia Anthony Anderson,
ish Aziz Ansari,

Master of None
Zach Galifianakis, Cestas
** GANADOR: Donald Glover, Atlanta
William H.Macy, Shameless
Jeffrey Tambor, Transparente
Dirixindo unha serie de variedades Derek Waters e Jeremy Konner,
Historia borracha Andy Fisher,

Jimmy Kimmel Live
Paul Pennolino, A última semana da noite con John Oliver
Jim Hoskinson, The Late Show con Stephen Colbert
** GANADOR: Don Roy King, Saturday Night Live
Outra escrita para unha serie limitada ou TV Movie David E. Kelley,
Big Little Lies ** GANADOR: Charlie Brooker,

Black Mirror: San Junipero
Noah Hawley, Fargo
Ryan Murphy, Feud: Bette e Joan
Jaffe Cohen, Michael Zam e Ryan Murphy, Feud: Bette e Joan
Richard Price e Steven Zaillian, The Night Of
Directo destacado para unha serie de drama Vince Gilligan,
Mellor chamada Saul Stephen Daldry,

The Crown
** GANADOR: Reed Morano, The Handmaid's Tale <999 >Kate Dennis,
The Handmaid's Tale Lesli Linka Glatter,
Patria The Duffer Brothe rs,
cousas máis estrañas Jonathan Nolan,
Westworld Programa Outstanding Reality-Competition
The Amazing Race American Ninja Warrior
Runway Project RuPaul's Drag Race <999 >Chef superior

** GANADOR:
A voz
Redacción excepcional para unha serie de comedia
Donald Glover,
Atlanta
Stephen Glover,
Atlanta ** GANADOR: Aziz Ansari e Lena Waithe,

Mestre de ninguén
Alec Berg, Silicon Valley
Billy Kimball, Veep
David Mandel, Veep
Actriz secundaria destacada en un Drama Uzo Aduba,
Orange é o novo negro Millie Bobby Brown,
Cousas máis estrañas ** GANADOR: Ann Dowd,

O Conto da Esma de Mano
Chrissy Metz, This Is Us
Thandie Newton, Westworld
Samira Wiley, The Handmaid's Tale
Outstanding Writing para unha serie de variedades Full Frontal With Samantha Bee
* * GANADOR: A última semana de hoxe con John Oliver
Late Night With Seth Meyers Saturday Night Live

The Late Show Con Stephen Colbert
Directo excepcional para unha serie limitada ou película de TV
** GANADOR: Jean-Marc Vallee, Big Little Lies
Noah Hawley,
Fargo
Ryan Murphy,

Feud: Bette & Joan
Ron Howard, Genius
James Marsh, The Night Of
Steve Zaillian, The Night Of
Actor secundario destacado en unha serie limitada ou unha película de TV Bill Camp,
The Night Of Alfred Molina,
Feud: Bette e Joan ** GANADOR: Alexander Skarsgard,

Big Little Lies <999 >David Thewlis,
Fargo Stanley Tucci,
Feud: Bette e Joan Michael K. Williams,
The Night Of Actor secundario destacado nunha serie de comedia
Louie Anderson, Cestas
** GANADOR: Alec Baldwin, Saturday Night Live
Tituss Burgess, Irrompible Kimmy Schmidt

Ty Burrell,
Familia Moderna Tony Hale,
Veep Matt Walsh,
Veep Escribindo para unha serie dramática
Joe Weisberg e Joel Fields, Os estadounidenses
Gordon Smith, Mellor chamada Saul
Peter Morgan, The Crown

** GANADOR: Bruce Miller,
The Handmaid's Tale The Duffer Brothers,
Stranger Things Lisa Joy e Jonathan Nolan,
Westworld Outstanding Variety Sketch Series
Billy On The Street Documental Now!
Historial borrado Portlandia
** GANADOR: Saturday Night Live

Tracey Ullman Show
Directo excepcional para unha serie de comedia
** GANADOR: Donald Glover,
Atlanta
Mike Judge,
Silicon Valley Jamie Babbit,
Silicon Valley

Morgan Sackett,
Veep David Mandel,
Veep Dale Stern, < 999>Veep
Mellor Actriz de reparto nunha serie limitada ou película de TV Judy Davis,
Feud: Bette e Joan ** GANADOR: Laura Dern,
Big Little Lies Jackie Hoffman,
Feud: Bette e Joan Regina King,

Crime americano
Michelle Pfeiffer, The Wizard of Lies
Shailene Woodley, Big Little Lies
Outstanding Actriz secundaria nunha serie de comedia Vanessa Bayer,
Saturday Night Live Anna Chlumsky,
Veep Kathryn Hahn,
Transparente Leslie Jones,

Saturday Night Live
Judith Light, Transparente
** GANADOR: Kate McKinnon, Saturday Night Live
Acto destacado de apoio r nunha serie de drama Jonathan Banks,
Mellor chamada Saul Ron Cephas Jones,
Esta é a nós David Harbour,
Cousas máis estrañas Michael Kelly,

Casa de cartas
** GANADOR: John Lithgow, The Crown
Mandy Patinkin, Patria
Jeffrey Wright, Westworld
Serie de conversa de variedades excepcionais Full Frontal Con Samantha Bee
Jimmy Kimmel Live ** GANADOR:
A última semana de hoxe con John Oliver A última noite con James Corden
The Last Show con Stephen Colbert Tempo real con Bill Maher

Anfitrión sobresaliente para un programa de Realidade ou Competencia
Martha Stewart e Snoop Dogg,
Festa de cea Potluck de Martha & Snoop
Gordon Ramsay, MasterChef Junior
Alec Baldwin,
Xogo de xogo
Heidi Klum e Tim Gunn,

Runway de proxecto
** GANADOR: RuPaul Charles, RuPaul's Drag Race
W. Kamau Bell, United Shades of America con W. Kamau Bell
¿Que pensas dos ganadores do Emmy deste ano? Deixanos saber @FeminineClub.com.